WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Вила Рустика

Контакт Моб: 389 70 212 114
Тел: 389 46 260 890
http://www.villarustica.com.mk/

Опис

Вила Рустика се наоѓа на 10 минути одење од плажата. Апартманите во вилата се на оддалеченост од само 200 метри од Охридското езеро, градскиот плоштад и мноштво барови и ресторани. Сите соби имаат ТВ со кабловска телевизија и беспалтен безжичен интернет. Собите имаат прекрасен поглед на езерото, а гостите можат да се релаксираат и во градината на објектот. овој дел на Охрид е еден од најомилените на туристите од сите земји. 

Најпопуларни содржини: бесплатен паркинг, безжичен интернет, соби за непушачи, семејни соби

 

Специфики

Содржини: Тераса, Паркинг, Wi-Fi интернет, Телефон, TV, LCD TV, Клима уред, Бања или туш
Број на соби: 7
Пријава од 12:00 часот
Одјава до 10:30 часот

Локација

Охрид, Македонија
Христо Узунов 1

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com