WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Вила Клиа

Контакт Тел: +389 46 285 518
Тел: +389 46 261 653
Email: info@villaklia.com
http://villaklia.com/

Опис

Вила Клиа се наоѓа во Лагадин, на брегот на Охридското езеро и е опкружена со зеленило. Се наоѓа на самото подножје на планината Галичица, која е национален парк. Собите имаат поглед на езерото или планината, имаат ТВ со кабловска телевизија и беспалтен безжичен интернет, клима, сопствена бања/тоалет и фрижидер. Секое утро се служи појадок, а на располагање имате и собна услуга. Ародромот во Охрид е оддалечен 25 километри. Објектот располага со сопствен паркинг.

Најпопуларни содржини: бесплатен паркинг, безжичен интернет, соби за непушачи, семејни соби, ресторан

 

Специфики

Содржини: Ресторан, Бар, Паркинг, Wi-Fi интернет, Телефон, TV, LCD TV, Клима уред, Бања или туш, Собна услуга, Појадок во соба
Број на соби: 15
Пријава 12:00 - 22:00
Одјава 06:00 - 12:00

Локација

Охрид, Македонија
Лагадин

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com