WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Вила Хармони

Опис

Вила Хармони се наоѓа во центарот на Охрид, на околу 500 m од Античкиот театар. Собите имаат ТВ со кабловска телевизија и беспалтен безжичен интернет, клима и сопствена бања/тоалет. Во склоп на објектот има и фризерски салон. На барање, гостите можат да изнајмат автомобил. Ародромот во Охрид е оддалечен 9 километри.

Најпопуларни содржини: бесплатен паркинг, безжичен интернет, соби за непушачи, превоз од/до аеродром

Специфики

Содржини: Продавница за сувенири, Паркинг, Wi-Fi интернет, Телефон, LCD TV, Клима уред, Бања или туш, Перална, Превоз до аеродром
Број на соби: 4
Пријава 12:00 - 22:00
Одјава 08:00 - 11:00

Локација

Охрид, Македонија
Петар Чаулев 37

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com