WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Оаза Ин

Контакт Тел: +389 46 272 814
http://oazainn.com/

Опис

Објектот Оаза Ин е е сместен на мирна локација во Охрид. Нуди климатизирани соби со безжичен интернет, пространа градина со базен и одвоен дел за деца. Водата во базенот се грее на соларна енергија. Центарот на Охрид и главната плажа се на околу 1,5 km. Сите соби имаат ТВ со сателитска телевизија, сопствена бања/тоалет и фрижидер. Гостите можат да ја користат заедничката кујна и приборот за скара кој се наоѓа во градината преполна со цвеќиња, овошје и зеленчук. Гостите можат да изнајмат велосипеди. Во склоп на објектот има и игралиште. Оаза Ин се наоѓа на околу 200 метри од автобуската станица и на околу 300 метри од најблиските ресторани и продавници. Самуиловата тврдина е одалечена околу 1,5 km. 

Најпопуларни содржини: бесплатен паркинг, безжичен интернет, соби за непушачи, семејни соби

 

Специфики

Содржини: Ресторан, Базен, Тераса, Паркинг, Wi-Fi интернет, Телефон, TV, LCD TV, Клима уред, Бања или туш
Број на соби: 18
Пријава 12:00 - 22:00
Одјава 07:00 - 11:00

Локација

Охрид, Македонија
Хаџи Мустафа 99

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com