WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Вила Верон

Контакт Teл: +389 46 261 530
Моб: +389 78 208 903
E-mail: villaveron@yahoo.com
http://www.villaveron.com/

Опис

Вила Верон се наоѓа на околу 100 метри од езерото, во самиот центар на Охрид. Оваа модерно уредена вила нуди симпатично уредени соби со црно-бел ентериер. Вилата бесплатен безжичен интернет, а бесплатен паркинг е достапен во околните улици. Собите имаат сопствен балкон, клима, ТВ со кабелски канали, сопствена бања/тоалет и мини бар. Гостите имаат на располагање и приватна тераса, како и услуги за перење и пеглање, изнајмување на велосипеди и сл.  Шеталиштето и пристаништето се наоѓаат на околу 10 минути одење од Вилата, додека ародромот во Охрид е оддалечен 10 минути возење.

Најпопуларни содржини: бесплатен паркинг, безжичен интернет, семејни соби

Специфики

Содржини: Ресторан, Тераса, Паркинг, Wi-Fi интернет, Телефон, LCD TV, Клима уред, Бања или туш, Собна услуга
Број на соби: 11
Пријава 14:00 - 20:00
Одјава 09:30 - 11:00

Локација

Охрид, Македонија
Партизанска

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com