WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Вила Де Лаго

Контакт Тел: ++389 46 266 670
Факс: ++389 46 266 672
Моб: ++389 71 386 300
Е-маил: contact@hoteldelago.com
http://hoteldelago.com/

Опис

Вила Де Лаго се наоѓа на окoлу 10 минути од плажата, во самиот центар на Охрид. Оваа модерно уредена вила се наоѓа на влезот во стариот град, а нуди просторно и шармантно сместување со бесплатен безжичен интернет и плазма ТВ. Собите имаат клима и сопствена бања/тоалет. Рецепцијата работи нон-стоп, а во кругот на објектот има и бесплатен паркинг.

Најпопуларни содржини: бесплатен паркинг, безжичен интернет, соби за непушачи

 

Специфики

Содржини: Паркинг, Wi-Fi интернет, Телефон, LCD TV, Клима уред, Бања или туш
Број на соби: 17
Пријава од 12:00
Одјава 7:00 - 11:00

Локација

Охрид, Македонија
Цар Самоил 16

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com