WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Вила Света Софија

Контакт Тел: ++389 46 254 370
Факс: ++ 389 46 279 028
Е-маил: contact@vilasofija.com.mk
http://www.vilasofija.com.mk/

Опис

Вила Света Софија се наоѓа на само 10 минути од плажата, во самиот центар на Охрид, на околу 100 метри од црквата Света Софија. Вилата нуди бесплатен паркинг и бесплатен безжичен интернет. Собите имаат клима, ТВ со сателитски канали, и сопствена бања/тоалет со фен. Уредени се со елегантен старински мебел. Во вилата има ресторан со привлечна летна тераса и голем избор на македонски и интернационални специјалитети. 

Најпопуларни содржини: бесплатен паркинг, безжичен интернет, соби за непушачи

 

Специфики

Содржини: Ресторан, Тераса, Паркинг, Wi-Fi интернет, Телефон, TV, Фен, Клима уред, Бања или туш, Собна услуга
Број на соби: 5
Пријава од 13:00
Одјава 07:00 - 11:00

Локација

Охрид, Македонија
Коста Абраш 64

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com