WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Вила Дислиевски

Контакт Тел/Факс: +389 46 253 250
Моб: +389 71 260 250
E-mail: ohridvilla@yahoo.com
Facebook: Villa Dislievski
http://www.villadislievski.com/

Опис

Вила Дислиевски се наоѓа на само 3 минути од плажата, на околу 50 метри од Охридското езеро, во самиот центар на Охрид. Вилата нуди бесплатен превоз до аеродромот или автобуската станица, бесплатен паркинг и безжичен интернет. Собите имаат сопствен балкон, клима, ТВ со кабловска, сопствена бања/тоалет, мини-бар и фрижидер. Секој ден се служи континентален појадок во ресторанот. На ародромот во Охрид се стигнува за 15 минути возење со автомобил. Персоналот во вилата може да ви организира излети до различните знаменитости и туристички атракции.

Најпопуларни содржини: бесплатен паркинг, безжичен интернет, соби за непушачи

 

Специфики

Содржини: Ресторан, Сала за состаноци/прослави, Тераса, Паркинг, Wi-Fi интернет, Телефон, LCD TV, Мини бар, Клима уред, Бања или туш, Собна услуга, Појадок во соба, Перална, Превоз до аеродром
Број на соби: 12
Пријава 13:00 - 00:00
Одјава до 10:00

Локација

Охрид, Македонија
Кеј Маршал Тито 67А

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com