WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Вила Мал Свети Климент

Контакт Тел: +389 (0)46 250 655
Факс: +389 (0)46 250 654
Е-пошта: vilamalsvetikliment@t-home.mk
www.vilamalsvetikliment.com

Опис

Вилата Мал Свети Климент се наоѓа на 10 минути одење од плажата. Ексклузивна вила, приватна, која што нуди ноќевање со појадок, се наоѓа во близина на влезот на стариот град на Охрид кај Долна Порта во мирна уличка далеку од сообраќајот но 50 до 100 м. од езерото и од ексклузивните барови и ресторани. Изградена е во традиционален стил, и опремена е со автентичен мебел со рачна резба. Убава црквичка Мал Свети Климент, по која е крстена вилата, се наоѓа отспротива. Овде можете да уживате во прекрасната глетка на езерото или кејот, а ако сакате да се раздвижите, можете бесплатно да го посетите блискиот фитнес клуб. 

Најпопуларни содржини: бесплатен паркинг, безжичен интернет, соби за непушачи, фитнес центар

Специфики

Содржини: Фитнес центар, Масажа, Паркинг, Wi-Fi интернет, Телефон, TV, LCD TV, Клима уред, Бања или туш, Собна услуга, Појадок во соба, Перална, Превоз до аеродром, Сеф
Број на соби: 12
Пријава 13:00 - 20:00
Одјава 08:00 - 12:00

Локација

Охрид, Македонија
Методи Патчев 10

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com