WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Вила Чинго

Контакт Моб: ++389 77 914 419
https://www.facebook.com/vila.chingo

Опис

Вила Чинго се наоѓа на само 2 минути од плажата, на околу 150 метри од Охридското езеро. Вилата нуди бесплатен паркинг, безбеден паркинг за мотоцикли, како и бесплатни услуги за превоз. Собите имаат сопствен балкон со поглед на природа или езерото, функционално се наместени, со бесплатен безжичен интернет, клима, ТВ, сопствена бања/тоалет и фен на барање. Гостите имаат на располагање и добро опремена заедничка кујна со трпезарија. Појадок се служи на барање и со доплата.

Во непосредна близина на вилата има разни барови, ресторани и хотели. Стариот град е на 5 минути возење.

Најпопуларни содржини: бесплатен паркинг, безжичен интернет, соби за непушачи

 

Специфики

Содржини: Тераса, Паркинг, Wi-Fi интернет, Телефон, TV, Фен, Клима уред, Бања или туш, Превоз до аеродром
Број на соби: 10
Пријава од 12:00
Одјава до 10:30

Локација

Охрид, Македонија
Долно Коњско

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com