WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Вила Охрид

Контакт Моб: ++ 389 78 649 794
https://www.facebook.com/Villa-Ohrid-127303894011980/

Опис

Вила Охрид се наоѓа на само 3 минути од плажата. Сместена во стариот дел од градот, на 100 метри од Античкиот театар центарот на Охрид и 500 метри од палжата Канео, вила Охрид нуди соби клима, ТВ и бесплатен безжичен интернет. Собите имаат прекрасен поглед на Охридското езеро, а гостите можат да уживаат и во градината. на располагање имаат и бесплатен јавен паркинг. 

Во непосредна близина на вилата се наоѓаат многу барови и ресторани, како и културно-историски споменици. 

Најпопуларни содржини: бесплатен паркинг, безжичен интернет, соби за непушачи

Специфики

Содржини: Тераса, Паркинг, Wi-Fi интернет, Телефон, TV, Клима уред, Бања или туш, Перална
Број на соби: 5
Пријава 12:30 - 21:00
Одјава до 10:30

Локација

Охрид, Македонија
Браќа Миладинови 11

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com