WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Вила Милка

Контакт Тел: + 389 46 252 055
Факс: + 389 46 209 055
Моб: +389 71 399 055
http://www.villamilka.mk

Опис

Вила Милка е сместена на само 5 минути од центарот на Охрид и нуди соби со сопствена тераса, клима, ТВ со кабловска телевизија и беспалтен безжичен интернет. Рецепцијата работи 24 часа, а објектот нуди и превоз од/до аеродромот и изнајмување на велосипеди. Вилата има сопствен паркинг, отворен базен, како и кафе бас со тераса на која гостите можат да се релаксираат со пијалок. Ародромот во Охрид е оддалечен 20 минути возење, а до Охридското езеро има само 400 метри.

Најпопуларни содржини: бесплатен паркинг, безжичен интернет, соби за непушачи, отворен базен

 

Специфики

Содржини: Ресторан, Бар, Базен, Тераса, Паркинг, Wi-Fi интернет, Телефон, TV, LCD TV, Клима уред, Бања или туш, Собна услуга, Појадок во соба, Превоз до аеродром, Изнајмување на автомобили
Број на соби: 22
Пријава од 13:00
Одјава до 12:00

Локација

Охрид, Македонија
Богомилска 85а

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com