WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Вила Мина

Контакт 4534534534

Опис

Вила "Мина" се наоѓа во туристичката населба Лагадин на 9-тиот километар од Охрид кон Св. Наум. Вилата е на самиот брег на Охридскиот Езеро и располага со 22 студио соби, секоја со тераса и посебно купатило. Објектот со својата местоположба е изолиран од бучава и нуди прекрасен поглед на Охридското Езеро. Располага со сопствен паркинг, базен и простор за подготовка на храна (скара). Сето ова ги оправдува четирите звезди кои ги има објектот во сопствената категоризација.

Специфики

Содржини: Ресторан, Бар, Бизнис Центар, Конференциска сала, Казино, Фитнес центар, Wi-Fi интернет, Телефон, Клима уред, Бања или туш, Појадок во соба, Перална
Број на соби: 22

Локација

Охрид, Македонија
Лагадин, Охрид

Коментари

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com