WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Вила Табана

Контакт +389 (46) 262 000 | + 389 (70) 212020

Опис

Објектот House Tabana е сместен покрај главниот плоштад на само неколку чекори од Охридското езеро. Нуди климатизирано сместување со сликовит поглед на езерото и на планините. Понудата на објектот опфаќа бесплатен интернет, бесплатен паркинг и бесплатен аеродромски превоз. Секоја соба содржи ТВ со кабелски канали и сопствен тоалет со туш и бесплатен тоалет прибор. Некои сместувачки единици имаат и сопствена тераса.

Кафе барот во приземјето на објектот опфаќа простор за седење на отворено. Другите забавни содржини, прехранбени продавници и угостителски објекти се наоѓаат на пешачка оддалеченост.

Специфики

Содржини: Бар, Тераса, Паркинг, Wi-Fi интернет, Телефон, TV, LCD TV, Фен, Клима уред, Превоз до аеродром
Број на соби: 10
Пријава 14:00 - 20:00
Одјава 07:00 - 12:00

Локација

Охрид, Македонија
Цар Самоил 11, 6000

Коментари

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com