WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Вила Миа

Контакт Tel: +389(0) 46 262773
Fax: +389(0) 46 262773
https://www.facebook.com/vilamiayahoocom/

Опис

„ВИЛА МИА" е нова и атрактивна вила, конструирана и дизајнирана во нов стил кој се вклопува во староградската архитектура, препознатлива за стариот дел на градот со прекрасен панорамски поглед на Охридското Езеро. Работи преку целата година 24 часа на ден.  Располага со DE LUX апартмани опремени со: ТВ приемник со кабелска програма, интернет-конекција, директна телефонска врска, климатизер, мини-бар, бесплатен паркинг. 

Специфики

Содржини: Паркинг, Wi-Fi интернет, Телефон, TV, Мини бар, Клима уред, Бања или туш
Број на соби: 4
Пријава 14:00 - 20:00
Одјава 08:00 - 12:00

Локација

Охрид, Македонија
Охридска Архиепископија бр.32, Охрид

Коментари

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com