WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Вила Деа

Контакт Tel: 00389 46 265 251
Mob: +(389) 46 277212
Email: info@deatours.com.mk
http://www.deatours.com.mk/

Опис

Лоцирана до Езерото, на само 200 м од цен­та­рот на градот, ВИЛА ДЕА нуди првокласно сместување. Вилата располага со: 8 луксузни двокреветни соби (на ниво на хо­тел со 5 ѕвезди), 2 апартмана (со спална со­ба, одделна дневна соба и потполно оп­ре­ме­на кујна). Опрема:TWC, климатизација, кабелска ТВ, интернет приклучок, сеф, потполно оп­ре­ме­на кујна. Придружни објекти и услуги: паркинг, плажа, "Деа кафе", туристичка агенција, пе­ре­ње алишта, изнајмување велосипеди, из­нај­­мување мотор скутери, туристички во­дич, стоматолошка и медицинска услуга. Во близина на вилата: "Деа турс клуб", из­­најмување автомобили, изнајмување брод, ски­јање на вода, едрење, пловење, ри­­ба­ре­ње, планинарење, продавница, су­пер­мар­кет, ресторан, фризер, козметички салон.

Специфики

Содржини: Масажа, Тераса, Паркинг, Wi-Fi интернет, LCD TV, Мини бар, Фен, Клима уред, Бања или туш, Собна услуга, Перална, Превоз до аеродром, Изнајмување на автомобили, Сеф
Број на соби: 10
Пријава 14:00 - 20:00
Одјава 00:00 - 12:00

Локација

Охрид, Македонија
Кеј Маршал Тито бр.40, Охрид

Коментари

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com