WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Мотел Ваго 1

Контакт +389 (0)32/609 803 - Мотел Ваго
+389 (0)32/609 806 - Ресторан Мотел Ваго
+389 (0)32/609 804 - Бензинска пумпа
+389 (0)32/307 467, +389 (0)32/307 567 - Мотел ресторан Ваго 2
www.hotelvago.com.mk

Опис

Мотел "Ваго 1" располага со 30 соби од кои 3 апартмани, 10 од нив се еднокреветни соби, 10 двокреветни и 7 трокреветни соби. Трите сали од кои едната е со капацитет за 220 гости, втората со капацитет 180 и најмалата 80 гости се идеално место за разни манифестации, одржување на семинари, свадби, матурски забави... и др. прослави.

 

Специфики

Содржини: Ресторан, Конференциска сала, Сала за состаноци/прослави, Паркинг, Wi-Fi интернет, Телефон, TV, Мини бар, Фен, Клима уред, Бања или туш, Собна услуга, Појадок во соба, Перална
Број на соби: 30
Пријава 14:00 - 18:00
Одјава 10:00 - 12:00

Локација

Штип, Македонија
Бул. Гоце Делчев бб, Штип

Коментари

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com