WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Младински Хостел

Контакт Tel: +389 (0)2 3114 849
Fax: +389 (0)2 3165 029

Опис

Ако барате евтино и пристојно сместување и шанса да сретнете и запознаете млади луѓе, ова е вистинското место за Вас. Отворени сме за луѓе од секоја возраст.Сместен во центарот на градот, на пет минути одење од железничката и од автобуската станица. Секаде може да стигнете пеш: (музеи, галерии, пошта, Скопско Кале, трговски центри), па можете да го доживеете градот помеѓу два чекори. Во рамки на хотелот работи и познатиот скопски ресторан „Домини" кој Ви нуди вкусна храна и разновидни пијалаци.

Специфики

Број на соби: 24
Содржини: Ресторан, Бар, Паркинг, Wi-Fi интернет, TV, Фен, Клима уред, Бања или туш, Собна услуга, Изнајмување на автомобили
Пријава 11:00 - 24:00
Одјава 11:00 - 12:00

Локација

Скопје, Македонија
Ул. Пролет бр.25, Скопје

Коментари

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com