WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Алекс бич

Опис

Алекс бич е приватна плажа и се наоѓа на патот помеѓу Нов Дојан и Стар Дојран. Располага со сопствен паркинг и лесно е достапна и со возила. Плажата е одлично уредена и располага со лежалки, чадори за сонце, а може и да се освежите од барот кој работи на плажата.

Специфики

Атракција Плажи

Локација

Нов Дојран, Македонија

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com