WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Плажа Св. Наум

Контакт Плажа

Опис

Преубава песочна плажа во непосредна близина на еден од најубавите манастири во Македонија. 

Специфики

Атракција Плажи

Локација

Охрид, Македонија

Видео

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com