WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Апартмани Космос

Контакт Моб: +389 75 556 671

Опис

Апартманите Космос се сместени во центарот на Охрид, на околу 300 метри од Охридското езеро. Објектот нуди остава за багаж, бесплатен паркинг, а автобуската станица е оддалечена 2 километри. Модерните и пространи апартмани имаат ТВ со кабловска телевизија и беспалтен безжичен интернет, клима, сопствена бања/тоалет и добро опремена чајна кујна. Апартманите вклучуваат и тераса со поглед на стариот град и простор за седење со софа. Појадок се служи секој ден во собите на гостите, а во самата зграда има и супермаркет. Гостите можат да изнајмат велосипеди, а објектот исто така нуди и разгледување на знаменитостите со водич. Ародромот во Охрид е оддалечен 10 километри.

Најпопуларни содржини: бесплатен паркинг, безжичен интернет, соби за непушачи

 

Специфики

Содржини: Тераса, Паркинг, Wi-Fi интернет, Телефон, LCD TV, Клима уред, Бања или туш, Собна услуга, Појадок во соба
Број на соби: 2 апартмани х 3 соби
Пријава 12:00 - 00:00
Одјава 07:00 - 10:00

Локација

Охрид, Македонија
Булевар Туристичка 65

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com