WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Апартмани Маслов

Контакт maslov.apartments@gmail.com

Опис

Апартманите Маслов се наоѓаат во Охрид и поседуваат градина. Објектот е оддалечен 400 метри од Античкиот театар. Има бесплатен интернет кој е достапен во сите простории. Некои сместувачки единици имаат рерна и фрижидер, простор за седење и трпезарија, додека сите содржат тоалет со туш. Апартманите се наоѓаат на само 400 метри од Самуиловата тврдина.

Специфики

Содржини: Тераса, Паркинг, Wi-Fi интернет, Телефон, TV, LCD TV, Бања или туш
Број на соби: 3
Пријава 14:00 - 22:00
Одјава 08:00 - 12:00

Локација

Охрид, Македонија
Кочо Рацин бр. 34, 6000

Коментари

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com