WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Наслов Категорија Опис Локација
002 (1)

Чун

РестораниЛоциран покрај самото езеро, "ЧУН" е препознатлив по гостропримството и по интимната атмосфера, која навистина зближува.Охрид
004-2

Милениум Палас

РестораниРесторанот е во склоп на хотелот Ми­ле­ни­ум Палас и е со капацитет од 160 лица и тераса со капацитет од 100 лица.Охрид
1

Далга

РестораниТерасата на ресторанот се наоѓа на самиот брег на Охридското Езеро, што му дава посебна привлечност на овој локал.Охрид
003

Билјанини Извори

РестораниПочуствувајте го единствениот амбиент за Вашите свадби, коктел забави, годишни и романтични вечери...Охрид
005

Капри

РестораниНашиот елегантно опремен ресторан се наоѓа во подножјето на Националниот парк Пелистер, на излезот од Битола.Битола
1 (1)

Бела Куќа

РестораниБистро барот Бела Куќа се наоѓа во строгиот центар на градот на 30 метри од широк сокак.Битола
1

Ресторан Корзо

РестораниВо строгиот центар на Битола, на Широк Сокак, недалеку од вообичаената градска врева...Битола
002 (1)

Градска Кафеана

РестораниРесторанот Градска Кафеана се наоѓа на Широк сокак.Битола
ff5c1fd814cee333e1e8adbde71d3009190321ba

Кус-кус

РестораниПица ресторан во центарот на Битола.Битола
1

Домини

РестораниПовелете на пријатна атмосфера во ресторанот Домини кој се наоѓа во близина на центарот на градот.Македонија
1

Гостилница Ла Тана

РестораниГостилница која со духот и мирисот на староградско-етно стилот ќе ве натера да се чуствувате како во раните 40 години.Скопје
1 (1)

Фрути Ди Маре

РестораниФрути ди Маре, не ви нуди само храна, туку и начин на живеење…Скопје
1

4 сезони

РестораниВЕРУВАЈТЕ вашите вкусови ќе бидат задоволени.Скопје
002

Рагуза

РестораниИдеално место за разговор, откритие, потрага по нови идеи, релаксација и одмор со потполна слобода и приватност.Скопје

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com