WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Наслов Категорија Опис Локација
1 (1)

Хотел Водно

РестораниХотел ВОДНО – Вашиот избор за свадба од соништатаСкопје
1

4 сезони

РестораниВЕРУВАЈТЕ вашите вкусови ќе бидат задоволени.Скопје
1

BEST WESTERN Hotel Bellevue

РестораниBEST WESTERN Hotel Bellevue – Вашиот избор за свадба од соништатаСкопје
1

Holiday Inn

РестораниHoliday Inn Skopje – Вашиот избор за свадба од соништатаСкопје
1 (1)

Бар - Ресторан Скала

РестораниНашата мисија е креирање на совршен ден за оние најпребирливите.Скопје
1 (1)

Бела Куќа

РестораниБистро барот Бела Куќа се наоѓа во строгиот центар на градот на 30 метри од широк сокак.Битола
003

Билјанини Извори

РестораниПочуствувајте го единствениот амбиент за Вашите свадби, коктел забави, годишни и романтични вечери...Охрид
003

Бисера

РестораниРесторан „БИСЕРА" е лоциран во населба Аеродром и успешно работи од 2000-та година.Скопје
1

Гламур

РестораниСупер модерен ресторан за прослави направен за Ваше задоволство.Скопје
1

Гостилница Ла Тана

РестораниГостилница која со духот и мирисот на староградско-етно стилот ќе ве натера да се чуствувате како во раните 40 години.Скопје
1

Гостилница Лезет

РестораниГостилница Лезет се наоѓа во центарот на Скопје.Скопје
002

Гостилница Лира

РестораниДобрата храна и доброто вино, одат со Добро друштво, пријатен амбиент и "Лира".Скопје
002 (1)

Градска Кафеана

РестораниРесторанот Градска Кафеана се наоѓа на Широк сокак.Битола
1

Далга

РестораниТерасата на ресторанот се наоѓа на самиот брег на Охридското Езеро, што му дава посебна привлечност на овој локал.Охрид
1

Дион

РестораниПоминете дел од Вашето време во прекрасниот амбиент на ресторанот Дион, сместенпокрај кејот на реката Вардар.Скопје
1

Домини

РестораниПовелете на пријатна атмосфера во ресторанот Домини кој се наоѓа во близина на центарот на градот.Македонија
1

Занзибар

РестораниНајдобрата пица во Скопје уште од 1991 година.Скопје
1

Кај Ефто

РестораниВкусете ги нашите специјалитети, напијте се чаша две и уживајте во ресторанот КАЈ ЕФТО.Македонија
003 (1)

Калабалак

РестораниМесто кое зближува, кој еднаш кој дошол сигурно ќе се врати.Скопје
905531_709886602413089_3950315192088929639_o

Камин Чамо

РестораниРесторанот Камин Чамо постои од 1989 годинаСкопје
005

Капри

РестораниНашиот елегантно опремен ресторан се наоѓа во подножјето на Националниот парк Пелистер, на излезот од Битола.Битола
1

Клет - Пантелејмон

РестораниХраната ја приготвуваме пред Вашите очи додека Вие уживате во големиот избор на квалитетни домашни и странски вина .Скопје
1

Клуб ресторан МКЦ

РестораниЕдинствен клуб ресторан во Скопје.Скопје
1

Континентал

РестораниОвде, во хотел Континентал ќе ви помогнеме да создадете свадбата на вашите соништа!Скопје
ff5c1fd814cee333e1e8adbde71d3009190321ba

Кус-кус

РестораниПица ресторан во центарот на Битола.Битола
005 (1)

Ловна куќа и винотека Камник

РестораниЕксклузивен ресторан и винотека, единствени по својот изглед и понуда.Скопје
1

Македонска Куќа

РестораниНационалниот ресторан "МАКЕДОНСКА КУЌА" е најафтентичното обележје на македонскиот дух во угостителството.Скопје
1

Мал Одмор

РестораниНа влезот во Штип следете го знакот на ресторан "Мал Одмор",Штип
1

Маракана

РестораниРесторанот Маракана се наоѓа во средиштето на Градскиот парк во Скопје.Скопје
1

Матка

РестораниМатка е прекрасен локалитет, споменик на природата и културата. Се наоѓа недалекѕ од Скопје.Скопје

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com