WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Наслов Категорија Опис Локација
1 (1)

Хотел Водно

РестораниХотел ВОДНО – Вашиот избор за свадба од соништатаСкопје
ff5c1fd814cee333e1e8adbde71d3009190321ba

Кус-кус

РестораниПица ресторан во центарот на Битола.Битола
002 (1)

Градска Кафеана

РестораниРесторанот Градска Кафеана се наоѓа на Широк сокак.Битола
1

Ресторан Корзо

РестораниВо строгиот центар на Битола, на Широк Сокак, недалеку од вообичаената градска врева...Битола
1 (1)

Бела Куќа

РестораниБистро барот Бела Куќа се наоѓа во строгиот центар на градот на 30 метри од широк сокак.Битола
005

Капри

РестораниНашиот елегантно опремен ресторан се наоѓа во подножјето на Националниот парк Пелистер, на излезот од Битола.Битола
12194583_1064683703542961_4774502485695066102_o

Ресторан Кутмичевица

РестораниРесторан и пансион КутмичевицаВевчани
1505398_10152384119513618_6569761021613538653_n

Рибник Нежилово

РестораниВо атарот на село Нежилово на реката Бабуна се наоѓа рибникот на пастрмка НежиловоВелес
1

Домини

РестораниПовелете на пријатна атмосфера во ресторанот Домини кој се наоѓа во близина на центарот на градот.Македонија
1

Кај Ефто

РестораниВкусете ги нашите специјалитети, напијте се чаша две и уживајте во ресторанот КАЈ ЕФТО.Македонија
003

Билјанини Извори

РестораниПочуствувајте го единствениот амбиент за Вашите свадби, коктел забави, годишни и романтични вечери...Охрид
1

Далга

РестораниТерасата на ресторанот се наоѓа на самиот брег на Охридското Езеро, што му дава посебна привлечност на овој локал.Охрид
004-2

Милениум Палас

РестораниРесторанот е во склоп на хотелот Ми­ле­ни­ум Палас и е со капацитет од 160 лица и тераса со капацитет од 100 лица.Охрид
002 (1)

Чун

РестораниЛоциран покрај самото езеро, "ЧУН" е препознатлив по гостропримството и по интимната атмосфера, која навистина зближува.Охрид
44240_1658974634605_1854467_n

Острово

РестораниПреубав ресторан во близнина на Манастирот Св. Наум ОхридскиОхрид
002

Рагуза

РестораниИдеално место за разговор, откритие, потрага по нови идеи, релаксација и одмор со потполна слобода и приватност.Скопје
1

Плаза Де Торос

РестораниДобродојдовте во топлиот и посебен амбиент на "Плаза Де Торос"Скопје
1

4 сезони

РестораниВЕРУВАЈТЕ вашите вкусови ќе бидат задоволени.Скопје
002

Гостилница Лира

РестораниДобрата храна и доброто вино, одат со Добро друштво, пријатен амбиент и "Лира".Скопје
1

Гостилница Лезет

РестораниГостилница Лезет се наоѓа во центарот на Скопје.Скопје
1 (1)

Фрути Ди Маре

РестораниФрути ди Маре, не ви нуди само храна, туку и начин на живеење…Скопје
1

Гостилница Ла Тана

РестораниГостилница која со духот и мирисот на староградско-етно стилот ќе ве натера да се чуствувате како во раните 40 години.Скопје
1

Клуб ресторан МКЦ

РестораниЕдинствен клуб ресторан во Скопје.Скопје
1 (1)

Бар - Ресторан Скала

РестораниНашата мисија е креирање на совршен ден за оние најпребирливите.Скопје
1

Маракана

РестораниРесторанот Маракана се наоѓа во средиштето на Градскиот парк во Скопје.Скопје
1

Занзибар

РестораниНајдобрата пица во Скопје уште од 1991 година.Скопје
003 (1)

Калабалак

РестораниМесто кое зближува, кој еднаш кој дошол сигурно ќе се врати.Скопје
1

Дион

РестораниПоминете дел од Вашето време во прекрасниот амбиент на ресторанот Дион, сместенпокрај кејот на реката Вардар.Скопје
1 (1)

Уранија

РестораниВо самото срце на Градскиот парк, среде богатото зеленило, се наоѓа реномираниот ресторан "Уранија".Скопје
1

Македонска Куќа

РестораниНационалниот ресторан "МАКЕДОНСКА КУЌА" е најафтентичното обележје на македонскиот дух во угостителството.Скопје

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com