WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

BEST WESTERN Hotel Bellevue

Контакт Телефон: + 389 2 2573 880 | +389 70 774 777

Опис

Прославете го почетокот на вашето заедничко животно патување во нашиот хотел, познат по беспрекорната услуга, големиот избор на иновативни менија за сечиј вкус и елегантната атмосфера, кои ќе ви ја направат свадбената свеченост незаборавна. Нашите професионални и искусни координатори за свадбени свечености ќе ви помогнат детално да ја испланирате вашата совршена и уникатна прослава. Опуштете се и уживајте во амбиентот осмислен само за вас. BEST WESTERN Hotel Bellevue – Вашиот избор за свадба од соништата

Специфики

Кујна и вид: Ресторан за свадби
Капацитет: Број на места (внатре): 250 Број на места (надвор): 1000
Работно време: 08:00 - 24:00/08:00 - 01:00
Карактеристики: Промоции, Тематски вечери, Бизнис ручеци, Свадби, Прослави, Тераса, Жива музика, Паркинг, Кетеринг
Начин на плаќање: Master Card, Visa, Maestro, Dinners

Локација

Скопје, Македонија
Ул. 32 бр.4, Скопје

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com