WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Нецко 2

Контакт 032 609 999 | 078 368990
http://necko.mk

Опис

20 Години традиција

Ресторанот Нецко2 од Штип е место каде може да уживате вие и вашите пријатели, со најдобрите понуди и највкусната скара и специјалитети приготвени од нашите веќе докажани мајстори. Пријатен и реновиран амбиент, највкусните јадења. Секој оној кој не посетил знае за квалитетот на нашата скара и јадења.

 

Специфики

Кујна и вид: Национални, Скара
Капацитет: внатре: 120 Надвор: 80
Работно време: 08:00-24:00/ 08:00-01:00
Карактеристики: Промоции, Тематски вечери, Бизнис ручеци, Прослави, Тераса, Место за пушење, Винска карта, Паркинг, Достава, WiFi

Локација

Штип, Македонија
Гоце Делчев б.б

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com