WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Бела Куќа

Контакт Tel: +389 47 225 225 | +389 75 220 667
E-mail: bela.kuka2012@yahoo.com

Опис

Бистро барот Бела Куќа се наоѓа во строгиот центар на градот на 30 метри од широк сокак. Летната тараса и ресторанот се со капацитет од по 100 седишта и се нудат најразновидни салати, пасти и специјалитети од домашната и странска кујна. Во викендите нудиме жива музика и добра забава.

 

Специфики

Кујна и вид: Интернационални
Капацитет: Број на места (внатре): 70 | Број на места (надвор): 30
Работно време: 09:00-24:00/01:00
Карактеристики: Промоции, Прослави, Тераса, Достава
Начин на плаќање: Visa, Master Card

Локација

Битола, Македонија
Димитар Илиевски - Мурато бр.20, Битола

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com