WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Ресторан Корзо

Контакт Tel: +389 47 241 888
E-mail: info@restaurantkorzo.com
http://www.restaurantkorzo.com/

Опис

Во строгиот центар на Битола, на Широк Сокак, недалеку од вообичаената градска врева, но во импресивен и релаксирачки амбиент на зеленило и свежина, се наоѓа храмот на добрата храна, ресторанот и пицерија - "КОРЗО". Пријатната атмосфера збогатена со прекрасен парк и фонтани, како и големата покриена летна тераса, во секој момент нуди засолниште од брзиот и стресен современ живот.  Овде во секој момент Ви го нудиме нашето мени составено од ладни и топли предјадења, свежи салати, супи и чорби, морски плодови, скара, риба, печено месо, македонски специјалитети, пици, тестенини, топено сирење...  

Кај нас, исто така, може да резервирате простор за вашите семејни прослави - свадби, крштевки, родендени, матури, како и за семинари, презентации, коктели...

 

Специфики

Кујна и вид: Пицерии
Работно време: 08:00 - 24:00/08:00 - 01:00
Карактеристики: Бизнис ручеци, Прослави, Достава, WiFi
Начин на плаќање: Master Card, Visa, Maestro

Локација

Битола, Македонија
Ул. Маршал Тито бр.95, Битола

Видео

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com