WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Градска Кафеана

Контакт Tel: +389 47 224 777
E-mail: epinal@t-home.mk

Опис

Ресторанот "ГРАДСКА КАФЕАНА" со својот исклучителен амбиент Ви нуди незаборавни моменти за деловни ручеци, романтични вечери покрај каминот, како и разни други специјални прилики. Прекрасната атмосфера и одличниот персонал единствено се надминати од квалитетот на храната, која е извонредна. Ресторанот Ви нуди комплетно "a-la-cart" мени, сезонски специјалитети, ексклузивна морска храна како и квалитетна интернационална и македонска кујна.  Она што го прави овој ресторан различен од останатите е свежа речна пастрмка која можете сами да ја изберете од специјалните рибници. Винската листа може да се пофали со фантастични, внимателно селектирани вина.

 

Специфики

Кујна и вид: Национални
Работно време: 08:00 - 24:00/08:00 - 01:00
Карактеристики: Промоции, Прослави, Тераса, Жива музика, Паркинг
Начин на плаќање: Master Card, Visa, Maestro

Локација

Битола, Македонија
Широк Сокак

Коментари

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com