WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Кус-кус

Контакт Tel: +389 47 222 603
E-mail: contact@kuskus.mk
http://www.kuskus.mk/

Опис

Во центарот на Битола, во прекрасен амбиент, услужени од врвен персонал, гарантирано ке ги задоволите сите Ваши гурмански потреби. Во пица ресторанот “Кус-Кус“ пробајте ги највкусните пици, топени сирења, различните видови на салати и НАЈДОБРИТЕ ФРАНЦУСКИ СПЕЦИЈАЛИТЕТИ кои се подготвени од француски готвач.

Поминете си прекрасни моменти со вашите сакани во нашиот пријатен амбиент, опкружени со убавините на приватните сепареа , нашата летна бавча и вкусно опремениот интериер.

 

Специфики

Кујна и вид: Пицерии
Капацитет: Број на места (внатре): 50 | Број на места (надвор): 40
Работно време: 08:00 - 24:00/08:00 - 01:00
Карактеристики: Промоции, Прослави, Место за пушење, Паркинг, WiFi
Начин на плаќање: Master Card, Visa, Maestro

Локација

Битола, Македонија
Ул. Кирил и Методиј бр.2А, Битола

Коментари

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com