WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Рагуза

Контакт +389 2 3212 919
pericaragusa@yahoo.com

Опис

Идеално место за разговор, откритие, потрага по нови идеи, релаксација и одмор со потполна слобода и приватност.Повелете на: појадок и пауза со пријателите, ручек со бизнис партнерите, вечера со семејството, медитерански морски специјалитети, интернационална кујна со печка на дрва, амбиент надополнет со пријатна музика, предновогодишна прослава. Организираме коктели и свечености и нудиме кетеринг сервис. Ако кажеме дека нешто материјално може да има душа, тогаш сигурно прв на листата би бил овој ресторан.

Специфики

Капацитет: внатре: 230 Надвор: 110
Работно време: 08:00-24:00/ 08:00-01:00
Карактеристики: Промоции, Бизнис ручеци, Прослави, Тераса, Жива музика, WiFi
Начин на плаќање: Visa, Master Card, Maestro

Локација

Скопје, Македонија
12 ударна бригада 2а, Скопје, 1000

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com