WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Хотел Водно

Контакт Телефон: + 389 2 3177 027

Опис

Прославете го почетокот на вашето заедничко животно патување во нашиот хотел, познат по беспрекорната услуга, големиот избор на иновативни менија за сечиј вкус и елегантната атмосфера, кои ќе ви ја направат свадбената свеченост незаборавна. Нашите професионални и искусни координатори за свадбени свечености ќе ви помогнат детално да ја испланирате вашата совршена и уникатна прослава. Опуштете се и уживајте во амбиентот осмислен само за вас.  Хотел ВОДНО – Вашиот избор за свадба од соништата

Специфики

Кујна и вид: Ресторан за свадби
Капацитет: Број на места (внатре): 200 Број на места (надвор): 280
Работно време: 08:00 - 24:00/08:00 - 01:00
Карактеристики: Промоции, Тераса, Жива музика, Кетеринг
Начин на плаќање: Master Card, Visa, Maestro

Локација

Скопје, Македонија
Средно Водно, Скопје

Коментари

Loading...

 

ПОПУЛАРНО

WHERE CITY GUIDE

Хотел "Томче Софка" е лоциран непосредно до центарот на Скопје во Градскиот парк. ...
Во непосредна близина на најатракивните градски знаменитости хотел ЕПИНАЛ е идеално лоциран во центарот на Битола. ...
Една од најдобрите меани во градот
Duvet (Центар) Хотелот се наоѓа во центарот на градот буквално минути пешачење од плоштадот. ...
Националниот ресторан "МАКЕДОНСКА КУЌА" е најафтентичното обележје на македонскиот дух во угостителството. ...