WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Гламур

Контакт Телефон: + 389 78 305 043 | +389 2 2777 148

Опис

Супер модерен и направен за Ваше задоволство. Ресторан Гламур се наоѓа на Бул. Борис Трајковски (поранешен Бул. Првомајска), веднаш наспроти Супер Тинекс. Располага со капацитет од 340 гости наменет за свадби и друг вид на прослави со комплетно професионална услуга. Кога станува збор за комплетна, го велиме тоа бидејќи располагаме со сопствен салон за разубавување како и професионално дигитално фото студио кое ќе Ви биде на располагање и ќе се потруди да Ви обезбеди незаборавни спомени.

Специфики

Кујна и вид: Ресторан за свадби
Капацитет: Број на места (внатре): 340
Работно време: 24:00/01:00
Карактеристики: Промоции, Тематски вечери, Бизнис ручеци, Свадби, Прослави, Кетеринг
Начин на плаќање: Visa, Master Card

Локација

Скопје, Македонија
Бул. Борис Кидрич бб (Првомајска)

Коментари

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com