WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Плаза Де Торос

Контакт Телефон: + 389 2 3228 155

Опис

Во срцето на Скопје, на кејот на Вардар, ќе го најдете "Плаза Де Торос".  Ви нудиме можност да уживате во амбиентот додека јадете една од нашите вкусни закуски: тако чипс со топен кашкавал, пржени пилешки крилца, свежи салати, пица, топли сендвичи или некои домашни колачи. Нудиме голем број пива на точење. 

Добродојдовте во топлиот и посебен амбиент на "Плаза Де Торос"

Специфики

Работно време: 08:00 - 24:00/08:00 - 01:00
Карактеристики: Промоции, Тематски вечери, Бизнис ручеци, Прослави, Тераса, Кетеринг, WiFi
Начин на плаќање: Master Card, Visa, Maestro

Локација

Скопје, Македонија
Кеј 13-ти Ноември, Скопје

Коментари

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com