WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Занзибар

Контакт Телефон: + 389 2 3213 364 | + 389 72 654 654

Опис

Најдобрата пица во Скопје уште од 1991 година. Пицерија Занзибар е една од првите пицерии во Скопје, со постоење од 1991 година лоцирана во Градскиот Парк - Скопје. Покрај вкусот на пицата и пријатната интимна атмосфера ќе може да уживате и во лајт џез ноти отсвирени во живо.

Специфики

Кујна и вид: Пицерии
Работно време: 09:00 - 12:00/01:00
Карактеристики: Промоции, Прослави, Жива музика, Кетеринг
Начин на плаќање: Visa, Master Card

Локација

Скопје, Македонија
Наум Наумовски Борче 88а, Скопје

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com