WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Бар - Ресторан Скала

Контакт Телефон: + 389 02 3127 095 | + 389 78 204 782

Опис

Нашата мисија е креирање на совршен ден за оние најпребирливите. Инспирирани од ритуалот за уживање ви ги нудиме сите потребни нешта кои диктираат елегантен животен стил. За почеток на денот - совршена сила на минијатурното еспрессо. Кога ќе посакате гурманско закрепнување - стилизиран избор од светската кујна. Спој за идеална вечер - софистицирана селекција на пијалоци. Секогаш - тежнееме да ви пружиме совршено доживување. 

СКАЛА - приватност во јавност.

Специфики

Кујна и вид: Национални, Интернационални
Капацитет: Број на места (внатре): 60 | Број на места (надвор): 90
Работно време: 09:00-24:00/01:00
Карактеристики: Промоции, Тематски вечери, Прослави, Тераса, Место за пушење, Кетеринг
Начин на плаќање: Visa, Master Card

Локација

Скопје, Македонија
Наум Н.Борче 88б (градки парк), Скопје

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com