WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Гостилница Лезет

Контакт Телефон: + 389 2 3221 061 | +389 2 816 881
Email: gostilnicalezet@gmail.com

Опис

Доколку сакате да поминете убави мигови во пријатна атмосфера, по­ве­ле­те во гостилница ЛЕЗЕТ, која се наоѓа во центарот на градот, во непосредна близина на Џамбо Веро. Услугата е беспрекорна, а топлината на прос­то­рот ќе Ви донесе бескрајно уживање. Тука имате можност да ги вкусите сите национални и интернационални јадења и да ги залиете со првокласни вина. Ако еднаш не посетите, ќе биде невозможно да не се вратите повторно.

Специфики

Кујна и вид: Гостилница
Работно време: 09:00-24:00/01:00
Карактеристики: Промоции, Бизнис ручеци, Свадби, Прослави, Жива музика, Кетеринг, WiFi
Начин на плаќање: Visa, Master Card, Maestro

Локација

Скопје, Македонија
Пролет 16, Скопје

Коментари

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com