WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Наслов Категорија Опис Локација
1 (1)

Хотел Водно

РестораниХотел ВОДНО – Вашиот избор за свадба од соништатаСкопје
44240_1658974634605_1854467_n

Острово

РестораниПреубав ресторан во близнина на Манастирот Св. Наум ОхридскиОхрид
12194583_1064683703542961_4774502485695066102_o

Ресторан Кутмичевица

РестораниРесторан и пансион КутмичевицаВевчани
905531_709886602413089_3950315192088929639_o

Камин Чамо

РестораниРесторанот Камин Чамо постои од 1989 годинаСкопје
19

Чардак

РестораниБарем за еден миг ќе можете да се вратите во нашето Македонско минатоСкопје
1505398_10152384119513618_6569761021613538653_n

Рибник Нежилово

РестораниВо атарот на село Нежилово на реката Бабуна се наоѓа рибникот на пастрмка НежиловоВелес
1 (1)

Нецко 2

РестораниРесторанот Нецко2 од Штип е место каде може да уживате вие и вашите пријателиШтип
1

Мал Одмор

РестораниНа влезот во Штип следете го знакот на ресторан "Мал Одмор",Штип
14264905_611081022383660_7912514354750148176_n

Меана за мерак

РестораниЕдна од најдобрите меани во градотШтип
1

Holiday Inn

РестораниHoliday Inn Skopje – Вашиот избор за свадба од соништатаСкопје
1

BEST WESTERN Hotel Bellevue

РестораниBEST WESTERN Hotel Bellevue – Вашиот избор за свадба од соништатаСкопје
1

Континентал

РестораниОвде, во хотел Континентал ќе ви помогнеме да создадете свадбата на вашите соништа!Скопје
003

Бисера

РестораниРесторан „БИСЕРА" е лоциран во населба Аеродром и успешно работи од 2000-та година.Скопје
1

Олимпиа

РестораниРесторанот "ОЛИМПИА" е лоциран во населба Радишани, на 8 км од центарот на Скопје, во удобна и тивка атмосфера.Скопје
1

Гламур

РестораниСупер модерен ресторан за прослави направен за Ваше задоволство.Скопје
005 (1)

Ловна куќа и винотека Камник

РестораниЕксклузивен ресторан и винотека, единствени по својот изглед и понуда.Скопје
1

Клет - Пантелејмон

РестораниХраната ја приготвуваме пред Вашите очи додека Вие уживате во големиот избор на квалитетни домашни и странски вина .Скопје
1

Матка

РестораниМатка е прекрасен локалитет, споменик на природата и културата. Се наоѓа недалекѕ од Скопје.Скопје
1

Македонска Куќа

РестораниНационалниот ресторан "МАКЕДОНСКА КУЌА" е најафтентичното обележје на македонскиот дух во угостителството.Скопје
1

Плаза Де Торос

РестораниДобродојдовте во топлиот и посебен амбиент на "Плаза Де Торос"Скопје
1 (1)

Уранија

РестораниВо самото срце на Градскиот парк, среде богатото зеленило, се наоѓа реномираниот ресторан "Уранија".Скопје
1

Дион

РестораниПоминете дел од Вашето време во прекрасниот амбиент на ресторанот Дион, сместенпокрај кејот на реката Вардар.Скопје
003 (1)

Калабалак

РестораниМесто кое зближува, кој еднаш кој дошол сигурно ќе се врати.Скопје
1

Занзибар

РестораниНајдобрата пица во Скопје уште од 1991 година.Скопје
1

Маракана

РестораниРесторанот Маракана се наоѓа во средиштето на Градскиот парк во Скопје.Скопје
1

Кај Ефто

РестораниВкусете ги нашите специјалитети, напијте се чаша две и уживајте во ресторанот КАЈ ЕФТО.Македонија
1 (1)

Бар - Ресторан Скала

РестораниНашата мисија е креирање на совршен ден за оние најпребирливите.Скопје
1

Клуб ресторан МКЦ

РестораниЕдинствен клуб ресторан во Скопје.Скопје
1

Гостилница Лезет

РестораниГостилница Лезет се наоѓа во центарот на Скопје.Скопје
002

Гостилница Лира

РестораниДобрата храна и доброто вино, одат со Добро друштво, пријатен амбиент и "Лира".Скопје

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com