WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

JK Creative design studio

Контакт Mоб: +389 75 551 193
https://www.facebook.com/JKCreativeDesignStudio

Опис

Дизајн и изработка на уникатно рачно изработени декоративни елементи за секоја свечена пригода кои се одликуваат со атрактивен и креативен дизајн. Ова е само дел од нашата понуда: роденденски свеќички во различни димензии, во бои и ликови (Frozen, Ana, Elsa, Rapunzel, Minnie Mouse, Batman, Hello Kitty, Peppa Pig, Monster High и многу други) по Ваша желба; тематски декорации (персонализирани покани, банери, постери, капи, маски, топери, кутии, чаши, чинии, торти од хартија...); додатоци за коса; костими. Не губете време време, кај нас ќе најдете се што Ви е потребно. Се на едно место од А до Ш со Вашиот омилен лик. Вие само кажете ни ја Вашата идеја, инспирација, а тимот на JK Creative Design Studio од се срце ќе се погрижи за исполнување на Вашите идеи и желби. За секој производ се трудиме да изгледа уникатно, совршено и ексклузивно преку употреба на различни техники и со употреба на различни материјали. Бесплатна испорака во Велес и Скопје (со можност за подигање на пратката на одредена локација), а за остананите градови низ Македонија испорака по договор преку некои од компаниите за брза испорака (EMS, GLS, Карго експрес). За да се уверите во нашата работа погледнете ги нашите фотографии.

Специфики

Дејности&производи: Настани [орг.], Балони

Локација

Велес, Македонија
Ленинова бб

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com