WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Home Made Decoration

Контакт Mоб: +389 71 766 037
https://goo.gl/cQIr1d

Опис

НИЕ ГИ ОРГАНИЗИРАМЕ И ДИЗАЈНИРАМЕ ВАШИТЕ НАЈДРАГИ СПОМЕНИ. Kомплетна организација на: свадби, семејни прослави, крштевки, родендени, девојачки и момачки забави. ИЗРАБОТКА НА: свадбени бонбони, венчиња за на врата, бидермаери и китенки, перничиња за бурми, чаши за шампањ, свеќи за венчавка, пакување на подароци, украсување на коли, покани, цветни аранжмани.

Специфики

Дејности&производи: Настани [орг.]

Локација

Скопје, Македонија
Интернет

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com