WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Victoria's Wedding Accessories

Контакт Моб: +389 71 272 868
https://goo.gl/13xfNS

Опис

Victoria's Wedding Accessories нуди производи и услуги за секаков вид на свечености и тоа свадбени бонбончиња, китенки, декорации, аксесоари за коса, велови, покани, честитки и целосна организација на свадби, момински и момчешки забави и секаков вид на свечености. Производите кои ги нудиме се уникатни, рачно изработени и истите можат да се изработат по ваша желба. Victoria's Wedding Accessories ви нуди можност да бидете забележани, запамтени и уникатни. Бидете единствени!

Специфики

Дејности&производи: Покани, Декорација, Бидермаери, Организатори
Асортиман: Свадбени бонбончиња, китенки, декорации, аксесоари за коса, велови, покани, честитки и целосна организација на свадби, момински и момчешки забави и секаков вид на свечености

Локација

Скопје, Македонија
Интернет

Коментари

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com