WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Елена Крстевска - Fancy Marriage

Опис

Бидете уникатни и единствени!!! Оваа агенција се занимава со организација на венчавки, родендени, крштевки и сите останати прослави. За секоја декорација се трудиме да изгледа уникатно, совршено, ексклузивно ... За да се уверите во нашата работа повелете и имајте НАЈУБАВА ВЕНЧАВКА ( прослава )! Ве очекуваме!

Нашата понуда вклучува изработка/декорација на: невестински бомбони, покани, венчиња за врата, свеќи за венчавање, бидермаери од природно цвеќе, чаши за шампањ, перничиња за бурми, украсување на подароци, декорација на ресторани, цркви, дворови ....

Специфики

Дејности&производи: Организатори
Асортиман: Организација и украсување на сите видови прослави.
Работно време: Понеделник - недела: 24/7

Локација

Скопје, Македонија
Интернет - Фејсбук страница

Коментари

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com