WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Бутик за венчаници Јасмина

Контакт Моб: +389 78 384 880
Моб: +389 78 384 808
https://www.facebook.com/Butik-za-vencanici-Jasmina-134377693278637/

Опис

Дваесет години искуство, напорна тимска работа и посветеност е она по што сме препознатливи. Во бутик за венчаници Јасмина креираме екстремно елегантни венчаници со внимателно одбрани квалитетни материјали. Нашата мисија е да направиме креации кои ќе ги остварат вашите соништа. Повелете посетете не.

Специфики

Асортиман: Бутик за венчаници.
Работно време: Пон-пет: 08.00 - 20.00, Сабота: 09.00 - 16.00

Локација

Скопје, Македонија
Крсте Мисирков 7/506 - ТЦ Мавровка

Коментари

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com