WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Цвеќарница Нолина

Контакт Tел. +38977704294
https://www.facebook.com/cvekarnica.nolina

Опис

Цвеќарница Нолина се наоѓа на цветниот пазар во центарот на Скопје. Вршиме организација и аранжирање на свадби и сите други свечености во Вашите домови и ресторани. Достава на цвеќе во Скопје. Покрај цвеќиња, правиме и бидермаери, бомбончиња, китење коли и изнајмување на лимузина.

Специфики

Дејности&производи: Организатори
Асортиман: Покрај цвеќиња, правиме и бидермаери, бомбончиња, китење коли и изнајмување на лимузина
Работно време: Пон-Пет : 08.00 - 20.00 p.m

Локација

Скопје, Македонија
Цветен Пазар Скопје

Коментари

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com