WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

S&R Accessories

Контакт Моб: +389 71 521 560
https://www.facebook.com/SR-1572862956329895/timeline/

Опис

Цветовите се сонце, храна и лек за душата,изнудуваат насмевки. Рачна изработка на накит за коса за секоја пригода. Изработка на: цветни венчиња, венчиња за коса со монистри, стегачи, траки за коса, шноли, за секоја пригода и секоја возраст. Изработки по ваша желба. Нашите производи говорат за креативноста и бујната фантазија во нашите глави, бидете и вие дел од неа. S&R

Специфики

Дејности&производи: Накит
Асортиман: Рачно изработен накит и украси за коса.
Работно време: Пон-нед: 10.00 - 20.00

Локација

Скопје, Македонија
Козле 55

Коментари

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com