WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

NINA BOX Македонија

Контакт Моб: +389 71 263 443
http://www.ninabox.mk/

Опис

Нина Бокс фешн е Ексклузивен увозник на брендот NINA BOX Made with Swarovski elements. Време е да го збогатиме изборот и понудата на ексклузивен дизајниран накит во Македонија по цени прифатливи за секого. Нашата цел е сите наши клиенти да бидат задоволни. Насмевка на сечие лице при отворање на Нина Бокс кутиите. Ќе бидеме присутни за сите ваши потреби и ќе ви помогнеме да ја изразите вашата убавина на уникатен начин со уникатен дизајн. NINA BOX е француски дизајниран накит изработен со SWAROVSKI кристали. А вие сега ја имате можноста да купувате накит од познатиот светски бренд NINA BOX онлајн директно од вашиот компјутер. Уникатен стајлинг, перфектно акцентирана убавина и неодоливи цени.

Вршиме достава до вашиот дом сосема бесплатно за секој купен производ. Производите доаѓаат спакувани во кутии брендирани на NINA BOX и секако сертификати за автентичноста на SWAROVSKI кристалите, се перфектно добри за изненадување и подарок на саканите и блиски личности. За било каква информација слободно контактирајте не, пишете ни порака или побарајте не на 071 263 443.

Специфики

Дејности&производи: Накит
Асортиман: Накит изработен со SWAROVSKI кристали.

Локација

Скопје, Македонија
Интернет

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com