WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Mushat

Контакт Моб: +389 70 426 314
https://www.facebook.com/mushat.skopje

Опис

Mushat е повеќе од парче накит, Mushat е стил на живот. Во MUSHAT - Made with SWAROVSKI® ELEMENTS ќе најдете повеќе од накит. Ќе го најдете најсјајниот свршенички прстен за неа, совршениот подарок, блескавоста во себе, парчето сјај за онаа посебна вечер и за оној посебен датум. Совршени како подарок за најблиските на вашата свадбена веселба – подарете им луксузен но истовремено и долговечен подарок кој секогаш ќе ги потсетува на вашиот најсреќен ден. Уникатниот и модерен накит изработен од врвни материјали (сребро, кожа и оригинални SWAROVSKI® кристали увезени директно од Swarovski AG, Австрија) се разликува од сите други по својата оригиналност, автентичност и престиж. Освен готовите парчиња нашите дизајнери се спремни да ги сослушаат вашите креативни предлози за она што сакате да го дизајнирате за себе и да ви го изработат совршеното парче накит по нарачка. Mushat е зашто си убава. Mushat е засекогаш.

Специфики

Дејности&производи: Накит, Златари
Асортиман: Накит, Сварофски елементи
Работно време: Пон-пет: 10.00 - 20.00, сабота: 10:00 - 16:00

Локација

Скопје, Македонија
Градски Трговски Центар , приземје - во златарската уличка

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com