WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

La Martina Monroe

Контакт Моб: +389 71 269 078
https://www.facebook.com/LaMartinaMonroe/

Опис

Изработка по ваша желба и моја креација: венчиња, траки и венци за коса, стегачи, шноли, беџови, уникатни, рачно изработени додатоци за во коса. По ваша желба, а моја идеја :) Every rose has a story to tell. . .

За нарачки и се што Ве интересира може да ме исконтактирате со порака во инбокс на Фејсбук страната. Венчињата се изработуваат од 7 до15 дена максимум, нарачајте со време!

Специфики

Дејности&производи: Накит
Асортиман: Рачно изработени украси и додатоци за коса.

Локација

Скопје, Македонија
Интернет

Коментари

 

ПОПУЛАРНО

WHERE CITY GUIDE

Само 6 км од Маврово ски-центарот овој хотел е сместен во националниот парк, со поглед на Мавровско Езеро. ...
Хотел Филип се наоѓа во Охрид, на околу 5 km од Античкиот театар.
Идеално место за разговор, откритие, потрага по нови идеи, релаксација и одмор со потполна слобода и приватност. ...
Гостилница која со духот и мирисот на староградско-етно стилот ќе ве натера да се чуствувате како во раните 40 години. ...
Хотелот Премиер се наоѓа во центарот на Вевчани.