WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Kk Design Creative Studio

Контакт Моб: +389 75 994 093
https://goo.gl/G57QqE

Опис

Рачно изработен уникатен накит и модни додатоци за сите Ваши пригоди. Уверете се дека сме најдобри во она што го работиме. Повелете, посетете не! 

Специфики

Дејности&производи: Накит, Останато
Асортиман: Рачно изработен накит, модни додатоци.
Работно време: Пон-пет: 09.00 - 16.00

Локација

Битола, Македонија
Никола Тесла 99

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com